Vi Aj Pi - pod skrzydłami anioła

Tylko dla orłów, czyli Hormonkowe Vi Aj Pi !


  • Index
  •  » My
  •  » Gdy masz zły dzień

#61 2009-04-29 19:26:40

ladybird

Viperka

7080613
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Kiedys tez tak mówiłam, ale to było kiedys... Teraz jest inaczej. Nie chodzi o to, że jestem bardziej tolerancyjna, bo nadal uważam, że do takich sytuacji nie powinno dochodzic w domu. Ale to nie jest w tej chwili takie łatwe. Kiedys mój eks facet po pijaku podniósł na mnie rękę - on był pijany, ja podpita, wolałam towarzystwo znajomych niż jego. To było nasze ostatnie spotkanie. A teraz? Zdarzyło mi się w chwili totalnej wściekłości poszarpac Pawłem, klepnąc, powiedziec, ze nienawidzę. Był niedawno taki czas kiedy awantury były codziennie i o wszystko. Jesteśmy już prawie 7 lat ze sobą i taki kryzys jak ostatnio zdarzył się pierwszy raz. Nigdy wcześniej nie stosowaliśmy wobec siebie przemocy, czasem zdarzało nam się wykrzyczec trochę przykrych słów. ostatnio były szarpaniny. Kiedyś uświadomiliśmy sobie, że działamy tak, a nie inaczej, bo oboje pochodzimy z nienormalnych rodzin (alkohol, rozwód, przemoc). Doszliśmy do wniosku, ze nie chcemy dla Piotrka takiego dzieciństwa i takich wspomnień jakie sami mamy. To był przełom. Zaczęło się od nowa - bez kłótni, nerwów i złości. Było dobrze, było super - rodzinnie, miło i przyjemnie. Aż do soboty... Fakt, że dziś nie przytulę się z radością do Mioda jak wróci z pracy, ale postaram się szybko zapomniec ( a mam we krwi, że takie rzeczy zapominam bardzo szybko ), bo chcę, zeby wszystko wróciło do normalności. Nie chcę sie fochac, rozpamiętywac. Poza tym Młody szaleje za tatą i musiałoby mnie spotkac chyba trochę więcej gorszych rzeczy, abym postanowiła, że Młody spędzi życie bez niego. Z jednej strony, kiedy jest kryzys i różne akcje mogłabym walnąc wszystkim w cholerę i pójśc w świat, ale z drugiej strony... nie wyobrażam sobie życia bez Pawła.
Nie myślcie, że siebie lub jego usprawiedliwiam, bo ja też do świętych nie należę, ale są inne, gorsze rzeczy, których nie akceptuję i które szybciej doprowadziłyby do rozstania w naszym przypadku niż pojedynczy wybuch złości i działanie w afekcie. przemyślałam wszystko, mam nadzieję, że Paweł też, bo wczoraj mu wiele wygarnęłam i chyba zrozumiał...

Offline

 

#62 2009-04-29 21:20:25

mag1501

Viperka

427341
Skąd: Krasnystaw
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 19
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Ladybird- życie jakoś tak weryfikuje nasze poglądy to fakt..a Ty dużo przeszłaś..więc nikt nie ma prawa Cię osądzać. Mam nadzieję że uda wam się poukładać wasz mały świat od nowa )

Dupa, dupa, dupa, i z umówionego spotkania z W. nic nie wyszło, tak jak przeczuwałam, tylko tym razem pierwsza to napisałam ze mam brak czasu..Małżon mnie wkurzył bo pojechał do Piątku i drogę sobie zmienił, bo do ciężarówka mu potrzeba..nosz cholera jasna a żony nie łaska poinformować????? Ciekawe gdzie on wogóle teraz jest i z kim??  Cholerna intuicja i na dodatek nigdy się nie pomyliła, no żesz ty w dupę jeża...ale mu odrobię, odrobię z nawiązką ha ha ha..

Offline

 

#63 2009-04-30 14:31:28

Sania

Moderatorka

10228781
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Kamila jesteś dzielna, pewnie każda z nas ma gorsze okresy w swoich związkach, ja przez całe 15 lat jakie mamy razem z mężem na karku tez przeszłam niejdeno i świetnie Cię rozumim, bo nie raz Zuza powstrzymywała mnie przed odejściem, ale dziś nie żałuje tego co było, to wszystko co razem przeszliśmy umocniło nas i teraz stanowimy zgraną paczkę tzn rodzinkę

i tak jak mag pisze nikt nie będzie Cię osądzał bo nie ma takiego prawa, każdy ma swoje życie i pielęgnuje je po swojemu

Offline

 

#64 2009-05-02 10:41:33

pussynka

Viperka

1095862
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Ladybird, nie chcę w żadnym wypadku osądzać i mówić co powinnaś robić, nie taka nasza rola...
Tylko martwię się o Ciebie... Oglądałam coś takiego większość dzieciństwa... Mama robiła wszystko dla nas... Nikomu nie życzę czegoś takiego, nikomu... Ani dziecku ani kobiecie! Bo nikt nie zasługuje na takie traktowanie. A już z pewnością nie TY!
Buźka i życzę, żeby odeszło w niepamięć i nigdy, przenigdy nie wróciło!!!


Mam siłę, mam wiarę - raz jeszcze pozbieram się!
Nie żyję za karę, nie!!!

Offline

 

#65 2009-05-02 21:04:03

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

nienawidzę !!!!!


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#66 2009-05-03 17:00:01

Sania

Moderatorka

10228781
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Aniu przytulam

Offline

 

#67 2009-05-03 19:02:40

Magmar

Viperka

2831442
Skąd: Rawicz
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

kurwa, kurwa, kurwa.
;(

Offline

 

#68 2009-05-04 13:43:56

pussynka

Viperka

1095862
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Co jest Lenka?


Mam siłę, mam wiarę - raz jeszcze pozbieram się!
Nie żyję za karę, nie!!!

Offline

 

#69 2009-05-04 18:39:42

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Nienawidzę. Żal, gorycz, nienawiść
mam dość samej siebie.


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#70 2009-05-04 20:13:11

ladybird

Viperka

7080613
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Anka wal tu jak na spowiedzi - co się dzieje??? Tulę

Offline

 

#71 2009-05-05 08:41:55

Nickita

Viperka

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Magda, Aniu....co sie z wami dzieje?Zgadalyscie sie czy co? Nie no, tak powaznie, martwimy sie jak widzicie...

Offline

 

#72 2009-05-05 11:33:48

Magmar

Viperka

2831442
Skąd: Rawicz
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Wkurzam sama siebie.
Wkurzam sie, bo moje zycie moglo potoczyc sie inaczej. zdecydowanie lepiej.
czuje zal i rozczarowanie.
Poza tym nie tak mialo to wszystko wygladac.
Terazniejszosc znam. nie jest zbyt kolorowa.
najgorsze jest to,ze przyszlosc zapowiada sie jeszcze gorzej.

Offline

 

#73 2009-05-05 14:38:09

Sania

Moderatorka

10228781
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Lenka co jest grane u Ciebie? aż tak źle, może to przez tą chorobę masz takie odczucia ?

Offline

 

#74 2009-05-06 09:47:19

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

no w koncu Klecha (bo pod ksiedza to on sie kiepsko kwalifikuje) zaliczyl nam kurs przedmalzenski, ale jeszcze wczoraj przy spisywaniu protokolu meczyl… moze myslal ze jest zabawny, ale mi do smiechu nie bylo. wszedzie jest wyrazie napisane, ze formalnosci w naszym przypadku, trzeba zalatwiac 6 miesiecy przed slubem… my mamy 3 i jeszcze ksiadz probowal na splawic… bardzo mi sie to nie podobalo. ale najwazniejsze ze w koncu jest w trakcie zalatwiania, wyslane. ale skasowal nas niezle… durne oplaty administracyjne jak mi ktos jeszcze raz spróbuje wmowic ze slub nic nie kosztuje to zamorduje. gdybysmy wiedzieli to chyba inaczej bysmy na to wszystko spojrzeli. nie wyolbrzymiam tu → 800 PLN. mialo byc mniej ale ze bierzemy slub w kosciele ktory nie jest parafia zadnego z nas dochadzi wiecej oplat!! paranoja. dobra, niewazne, jestem tak zla ze szok.
jakby bez tego malo mi bylo


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#75 2009-05-08 08:27:40

Nickita

Viperka

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Kurcze, naprawde sie dziwie, bo my tez bralismy w nie swojej parafii slub, nie mielismy w zwiazku z tym zadnych dodatkowych oplat poza tymi drobnymi za odpisy.... niefajnie bardzo...!!!A kto ci powiedzial, ze slub nic nie kosztuje ??????? Aniu, za to zobaczysz, dzien ten bedzie dla was tak piekny, ze zapomnicie o wszystkich tych oplatach!
A Ty Lenka...co sie dzieje, pisz nam tu, wygadaj sie biedactwo....
Tule

Ostatnio edytowany przez Nickita (2009-05-08 08:29:16)

Offline

 
  • Index
  •  » My
  •  » Gdy masz zły dzień

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flatron5on5.pun.pl www.ricoe.pun.pl www.zmianaplci.pun.pl www.wpieprz.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl