Vi Aj Pi - pod skrzydłami anioła

Tylko dla orłów, czyli Hormonkowe Vi Aj Pi !


  • Index
  •  » My
  •  » Gdy masz zły dzień

#76 2009-05-08 10:05:55

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

no tak, ale my nalezymy do parafii w anglii a slub bedzie w polsce i przeprawa dokumentow przez anglie do polski do naszych parafii starych i z naszych parafii to kosciola w kotrym bedziemy brac slub kosztuje tylko nie spodziewalam sie ze tyle. no i jeszcze bedzie trzeba w tych 3 kosciolach na zapowiedzi dac,  bo sie kelcha uparl. chyba nie musze pisac ze kurs przedmalzenski kosztowal tez... bagatela 400 pln smok wczoraj podliczyl stan naszej kasy jezeli chodzi o slub i przyznam nie jest za wesolo. chyba na podroz poslubna niestarczy... ech. mam juz dosc tego tematu. nie chce tego pieprzonego slubu. przez to wszystko slub bedzie byle jaki, musialam juz z tylu rzeczy ktore mi sie wymarzyly zrezygnowac i do tego moja kochana mamuska dalej dreczy... ostatnio powiedziala ze skoro Henry Lloyd (dobry znajomy) nie przyjezdza to nie ma sie co starac ze slubem, bo nikogo waznego nie bedzie wiec po co... ach. zastrzelcie mnie.


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#77 2009-05-08 12:49:12

Uleczka

Viperka

2518382
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

oj cherubku tulkam,.a ja poprosze nowa gówe bo moja mnie tak napiernicza ze tabletki nie pomagaja buuuu

Offline

 

#78 2009-05-08 16:34:40

pussynka

Viperka

1095862
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Cherub - powiedz mamie, że będą dwie najważniejsze osoby na świecie: WY i niech się pocałuje w nos - o!
Uluś - śmigaj do łóżeczka i wyśpij się porządnie, to przejdzie:)

Miłego weekendu!


Mam siłę, mam wiarę - raz jeszcze pozbieram się!
Nie żyję za karę, nie!!!

Offline

 

#79 2009-05-10 13:17:57

MeLilith

Viperka

13264904
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Baby co z Aguu?


dziewięć naraz myśli
dziewięć marzen mam

Offline

 

#80 2009-05-11 13:43:26

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

ta suka Smocza siostra chce podpierdolic mi posade !! jak ja jej nienawidze !!
kurwa no !!
ja jej chyba z plaskacza przywale. nie mam slow


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#81 2009-05-11 15:58:15

Sania

Moderatorka

10228781
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Ania nie daj się, niech spada i weźmie się za szukanie swojej posady a nie tobie podbiera

Offline

 

#82 2009-05-11 16:56:09

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

ja nie wiem co mam robic. w koncu tez ma prawo ubiegac sie o ta prace. ale co konsul sobie pomysli o nas. ze rodzina walczy o stolek ?? przeciez to zenada. co ja mam jej powiedziec? co nie powiem bedzie awantura ze smocza rodzina, a jak nie powiem to bedzie awantura z moja rodzina. takl czy siak bedzie awantura. tak czy siak wszyscy opierdola mnie, i pewnie ona dostanie ta prace a nie ja. ciekawe tylko co smok powie jak sie konsul go zapyta ktora z nas powienien przyjac

kurwa !!
no i ciekawe co smok powiedzial jedzy, ponoc do niego zadzwonila i pytala sie jego czy moze zlozyc cv. jesli on jej powiedzial ze moze to ja chyba go zamorduje. albo przynajmniej odwolam slub.

ja mam juz tego wszystkoego dosyc. jestem miedzy jedna a druga rodzina. obie sie nienawidza, obie nienawidza mnie.
ma juz dosyc sluchania ze jestem szmata, albo zyciawa ofiara, glupia puszczalska dupa albo nieudacznikiem. mam dosyc oszczerstw, oczerniania, intryg, i wymagania ode mnie zebym znosila to wszystko.

chce zeby to wszystko bylo normalne. chce sie usmiechac na mysl o slubie a nie plakac. chce chciec slubu a nie chciec go odwolac. to nie tak powinno byc.
po co taki slub skoro zaraz sie rozwiedziemy?
a co bedzie z dziecmi? nie bedzie ich bo bym chyba na lep dostala z obydwoma mamami wiecznie mnie pouczajacymi i niedaj boze jeszcze gdyby jedza sie w to wtracala.

jak ja mam dosyc tych pojebanych rodzin. obu. i mojej i jego. moja mama tez swieta nie jest. zakompleksione, baby w podeszlym wieku, leczace kryzys starzenia wyrzywaniem sie na mlodszych. gowno mnie obchodzi ze mama mi zazdrosci ze jej malzenstwo trwalo krocej nie nasze narzeczenstwonie moja wina ze ojciec z nia nie wytrzymal. a to ze tamtym sie nei podobam bo jestem za niska, za malo mam kasy i kiepskie nazwisko to tez mnie gowno obchodzi.

z jednej strony moja mama intryganta, ze sklonnosciami to nadprzecietnego dramatyzowania z drugiej strony to pieprzone sb.

ja chce wszystko swignac i wyjechac w pizdu. i co mnie kurwa smok obchodzi... on tez ma mnie w dupie skoro na to mnie naraza i przez nic nie robienie godzi sie na traktowanie mnie tak a nie inaczej.

i co z tego ze przeklinam. czasem trzeba. wole to niz marnowac an nich lzy. wole postrzepic jezyk


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#83 2009-05-11 18:05:04

pussynka

Viperka

1095862
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Aniu, Słońce - a co to za posada? Bo ja nie jestem w temacie ani czym Ty się zajmujesz, ani czym Twój Smok...
I wykurw się za wszystkie czasy, będzie Ci lepiej. A gdzie, jak nie tu?
Buziak:)


Mam siłę, mam wiarę - raz jeszcze pozbieram się!
Nie żyję za karę, nie!!!

Offline

 

#84 2009-05-11 18:27:04

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

chcialam starac sie o prace w konsulacie. asystentka cos w tym stylu. a ze dobrze znamy sie z konsulemt tzn ja i smok to liczylam ze naszym polskim zwyczajem plecy pomoga... ale durna liczylam ze pomoga mnie, i co? i zostalam poinfromowana ze jedza wystartowala na to staniowisko... ja nie wiem gdzie smok ma glowe... a mnie pozostaje siedzenie w domu i gnicie. gorycz i zal... to wlasnie to co teraz czuje do smoka i do obu rodzin. tak sie nie postepuje. ja nie wiem co mam robic. najchetniej spakowala bym walizki i poszla w pizdu. moze wrocila do polski, moze wynajela sobie cos samemu. z dala od smoka i pojebanych rodzinek. wlasnie sie dowiedzialam ze smok caly dzien spedzil z jedza. wozil jej dupe i zalatwial rozmowy z konsulem i referencje. tzn ze od 2 pm... wrocil do domu o 5 czyli mial 3 godziny zeby mnie poinformowac... co ja mam zrobic jesli ona jest wazniejsza? co ja mam powiedziec swojej rodzinie? czuje sie taka upokozona. dla jedzy wszystko co najlepsze a ja... kurwa no.

no i już wiem co sobie smok myślał... smok zadecydował po prostu za mnie ze ide na magistra i nie bede mogla pracowac w konsulacie puki nie skoncze magsitra.... co za kretyn. dopiero co uzgadnialismy ze nas nie stac na mojego magistra. i ze nie bede robic. no i nie chce robic jeszcze. chcialam wziasc rok przerwy, ale kogo to obchodzi co ja mysle, co ja uwazam i co ja chce !!
ja nie wiem skad ten pajac wezmie kase na to wszystko. musze mu przypodmniac ze on jeszcze licencjatu nie skonczyl i na to tez pieniadze sa potrzebne. boze, ja chyba popelniam najwiekszy blad swojego zycia wychodzac za tego idiote.

a te pizda zamiast do mnie zadzwonic w sprawie mnie dotyczacej zadzwonila do niego... cudnie.


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#85 2009-05-12 08:27:03

Uleczka

Viperka

2518382
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

oj Aniu tulkam cie mocno kochana. nie wiem co Tobie napisac trzymaj sie szkoda ze jestes tak daleko od nas.buźka

Offline

 

#86 2009-05-12 10:18:52

pussynka

Viperka

1095862
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Gdy masz zły dzień

Ech, nie dziwię się Twojej złości - szkoda, ze nie pogadał z Tobą wcześniej...
Ale nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji i chwili - nie zrobił tego celowo przeciwko Tobie, tylko pewnie nie pomyślał... Choć to też wkurwia na maksa. Spróbuj ze spokojem z nim pogadać na ten temat i powiedzieć co czujesz...
Tulkam i życzę powodzenia!


Mam siłę, mam wiarę - raz jeszcze pozbieram się!
Nie żyję za karę, nie!!!

Offline

 

#87 2009-05-12 10:39:31

Cherub

Administratorka

8018363
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

Próbowałam z nim pogadać i powiedział że nie powinnam żałować jego siostrze tej posady i że mam pretensje ze zwykłej zawiści i zazdrości. No i do tego podkreślił, po raz kolejny, że przecież  będę robić magistra... a jeżeli chodzi o prace to mogę wrócić na basen...


________________________________________________________________
Life is short, Break the rules,
Forgive quickly, Kiss slowly,
Love truly, Laugh uncontrollably,
And never regret anything that made you smile.

Offline

 

#88 2009-05-12 10:47:34

Sania

Moderatorka

10228781
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

koszmar jakis jak to sie czyta, zamiast ułatwic Tobie jakikolwiek start, co zreszta będzie miało wpływ na wasz byt, to wozi siostre i pomaga zdobyc posade na której zależało Tobie, jakaś paranoja, jeszcze żebyście byly dobrymi kumpelami i obgadały ten temat, to może bym coś zrozumiała, ale w tym wypadku to niepojęte jak dla mnie, nie dziwię się że rzucasz przekleństwami, a na koniec Ci powie że najwyżej wrócisz na basen, szok

Offline

 

#89 2009-05-12 12:57:16

Uleczka

Viperka

2518382
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

straszne jak to sie czyta faktyczne.boze biedny cherubku.trzymaj sie

Offline

 

#90 2009-05-12 13:19:36

MeLilith

Viperka

13264904
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gdy masz zły dzień

A ja zostalam singlem...


dziewięć naraz myśli
dziewięć marzen mam

Offline

 
  • Index
  •  » My
  •  » Gdy masz zły dzień

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wpieprz.pun.pl www.ricoe.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.flatron5on5.pun.pl www.zmianaplci.pun.pl